Lesindeling vanaf 1 april

Afmelden:

Paarden:  Dominique Storm 06-49223856

Pony’s:     Marjan Dolman 06-28768883

 

Ruilen van een les kan en mag alleen als men aan de volgende voorwaarde voldoet

·  Diegene die in een les rijd moet rijdend lid zijn;

·  De les moet betaald zijn;

·  De instructie moet van te voren op de hoogte zijn en akkoord hebben gegeven voor de   wisseling;

·  De les indeler moet van te voren op de hoogte zijn en akkoord hebben gegeven voor de   wisseling.

Voldoet men hier niet aan en komt men toch in een andere les rijden, mag de instructie diegene weigeren in de les.

Maandag
Angelique Koster
18:00 uur
Deze les is opgesplitst in 2 groepen
Remco Damhuis
19:30 uur
Remco Damhuis
20:15 uur
Remco Damhuis
21:00
Aanvang 18 uur
Julia van Bree
Cheyenne Kruizinga
Annefloor Schut
Noa van Amersfoort

Aanvang 18.45
Merel Bouma
Job Matser
Thimo Arts
Indy Holman
Jess Barnes
Olivia Teunissen

Iris Spaan
Roos Neyenesch
Anouk Reinders
Suzy Arts
Naomi Kok
Lisa Wieggers


Hanneke Buijvoets
Daphne Reijmer
Michelle Heijneman
Paquita Lambrechts
Britt Sepp
Ilse Versteeg
Isabel Koldenhof
Kim Holman
Charissa Link
Kim Ambting
Chemaine Dupuis
Anouk Dolman
Dinsdag
Mireille ten Have
18:45 uur
Mireille ten Have
19:30 uur
Mireille ten Have
20:45 uur
Frieda Nijland
Marjan Dolman
Anouk Dolman
Marith Spaan
Bonny Becks
Dominique Storm
Melanie van Brink
Dominique Storm
Paquita Lambregts
Saskia de Bruijn
Tara Lentjes
Kim Holman
Carmen van Stijn
Netty Stoer
Mirjam Eijsink
Ellis van Drenth

Woensdag
Jan Oortveld
17:00 uur
Jan Oortveld
18:00 uur
Jan Oortveld
19:00 uur
Indy Holman
Jess Barnes
Merel Bouma
Annefloor Schut
Lisa Wiegers
Femke Kruizinga
Niene v.d. Logt
Lotte van Zadelhoff
Esmay Wissink
Niamh vd Meer
Rosemin Douma
Thimo Arts
Trudy Vis
Laura Rusink
Isabel Koldenhof
Janneke Mateman
Iris Vink
Woensdag
Jan Oortveld
20:00 uur
Jan Oortveld
20:45 uur
Shirley Braun
Ellis van Drenth
Cindy Lubbers
Paquita Lambregts
Roos Uithof
Fay Ratelband
Michella Lodewijk
Carmen van Stijn
Joyce v.d. Lugt
Arno Julsing
Netty Stoer
Dominique Storm

Donderdag
Jacqueline Walvoort
19:15 uur
Jacqueline Walvoort
20:00 uur
Lotte van Zadelhoff
Marith Spaan
Iris Spaan
Marije van Beek
Frieda Nijland
Dominique Storm
Hanneke Buijvoets
Ilse Versteeg
Michelle Heijneman
Debby Loeters
Cindy Lubbers
Britt Sepp
Vrijdag
Jan Oortveld
19:00 uur
Jan Oortveld
19:45 uur
Jan Oortveld
20:30 uur
Lieke van Dalen
Lisa Wiegers
Suzy Arts
Diede Arts
Job Matser
Anouk Reinders
Olivia Teunissen
Noa van Amersfoort

Rosemin Douma
(Jacco Vos)
Jennifer van der Meer
Niamh van der Meer
Veerle Koldenhof
Naomi Kok
Carmen van Stijn
Elke Rusink
Netty Stoer
Melanie Van Brink